Кафедральний собор

 

 

 

 

 

Cвято-Троїцький кафедральний собор 

 

 

 

 

 

 

 

Святині

Місцешановані святині
Свято-Троїцького кафедрального собору

 

1. Ікона Пресвятої Богородиці «Достойно есть Милующая»

На даний час є тільки одна розповідь про чудодійні властивості ікони, але настоятель кафедрального собору, о. Михаїл, надіється, що згодом їх буде більше.

 

Прохання до людей: приносити до образу Божої Матері подяку (іконочку, хрестик, кільце) і залишити коротеньку розповідь, за що вони дякують, що відбулося в їхньому житті біля цієї ікони.

 

 

 

 

2. Ікона святого великомученика та цілителя Пантелеймона

Коли в храмі робили ремонт та знімали ікони, з задньої сторони ікони вмч. ціл. Пантелеймона побачили штамп, на якому написано, що ікона писана і освячена в монастирі святого Пантелеймона на Святій Горі Афон. В штампі є пропуски, коли вона була освячена і кому вона була передана. Очевидно, з часом текст стерся і тепер прочитати цю інформацію неможливо.

 

 

 

 

 

3. Самовідновлена ікона Казанської Божої Матері

Ця ікона раніше висіла на хорах і вся була темно-зеленого кольору. Років 5 тому дівчата стали помічати, що вона починає проявлятися, а згодом і повністю відновилася. Деталі ікони вироблені зі звичайної фольги, і тому її неможливо наполірувати чи відшліфувати, бо вона втратить свою форму. Те, що сталося, є справжнім дивом. Відновилося все до найменших деталей: і кожна риса обличчя, і пальці, і навіть нігті. Все стало ясно й чітко видно.

 

У вівтарі є ще кілька ікон, які раніше були дуже темні, а зараз відновилися або почали цей процес. Священики храму ніяк не впливають на цей процес, усе відбувається по Волі Божій.

 

© 2018 bogblag.org.ua


(04561) 5-38-00


09700, Київська обл.,
м. Богуслав, вул. К.Маркса, 6.

Разработка сайта Echizh