Пасхальне послання Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія

Пасхальне послання митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина

Таїнство Соборування

В середу (28 березня) в Свято-Миколаївському храмі села Медвин, а в четвер (29 березня) в Свято-Троїцькому храмі міста Богуслав відбулося таїнство Соборування. Настоятелі цих храмів звернулися до прихожан зі словом настанови про сутніть Соборування, його походження і його духовне значення для нас віруючих християн. Також закликали всіх прийти до сповіді і причаститися Христових Таїнств Тіла і Крови Господніх.

 

Повний фотозвіт цих подій дивіться в нашій рубриці ФОТОЛІТОПИС.

 

Зустріч з представниками державної служби України з надзвичайних ситуацій

23 березня рятувальники Богуславського районного сектора ГУ ДСНС України у Київській області зустрілися із священнослужителями Богуславського району. Мета зустрічі спрямована на профілактичні та застережливі заходи щодо попередження виникнення пожеж у культових спорудах району під час святкування Великодніх свят.
Рятувальники акцентували увагу на обов’язковому забезпеченні релігійних закладів первинними засобами пожежогасіння, їх вчасного обслуговування та справності систем пожежної сигналізації. Також рятувальники звернули увагу на правила поведінки під час виявлення підозрілих предметів, які можуть виявитися вибухонебезпечними, та на необхідність призначити чергових людей, з прихожан храму, які будуть наглядати за порядком під час свят.

 

 

© 2018 bogblag.org.ua


(04561) 5-38-00


09700, Київська обл.,
м. Богуслав, вул. К.Маркса, 6.

Разработка сайта Echizh